Załatwienie noclegu ze śniadaniem dla kumpli

Artur był moim kumplem, z którym znałem się od ponad dwudziestu lat. Kiedy dowiedziałem się, ze żeni się z Eweliną, to wiedziałem, że podjął słuszną decyzję. Byli oni dopasowaną parą i nie wyobrażałem sobie, że ten związek może zakończyć się inaczej. Tylko ślub wchodził w grę.

Tanio załatwiony nocleg w Braniewie

nocleg BraniewoKiedy Artur poprosił mnie, bym został jego świadkiem, to się nie zdziwiłem. Od samego początku liczyłem na to, że właśnie mi powierzy tę funkcję. Musiałem zorganizować wieczór kawalerski dla Artura i byłem tym podekscytowany. Wybrałem Braniewo, bo tam były fajne ośrodki i można było się nieźle zabawić a wieczór kawalerki mojego kumpla musiał być udany. Od razu poinformowałem resztę znajomych, którzy mieli pojawić się na wieczorze kawalerskim i zabrałem się do działania, by znaleźć jakiś nocleg Braniewo wybrałem, bo tam było sporo ofert i fajna okolica, dlatego poszukiwania nie były tak ogromnym wyzwaniem. Natrafiłem na ośrodek, który dysponował komfortowymi pokojami, które były jednoosobowe. Cena była rozsądna i na dodatek w cenę noclegu wliczone było śniadanie, na którym do dyspozycji był stół szwedzki. W ośrodku była duża sala, którą można było wynająć i idealnie nadawała się na wieczór kawalerski. Zadzwoniłem do tego ośrodka, by zarezerwować nocleg i dopytać o kwestie związanie ze zorganizowaniem wieczoru kawalerskiego. Oferta była tak atrakcyjna, że wiedziałem, iż wybrałem najlepsze miejsce na taką ważną imprezę jak wieczór kawalerski.

Wszyscy byli zadowoleni jak powiedziałem co załatwiłem. Braniewo wszyscy znali i dojazd do ośrodka nie był trudny. Pojechaliśmy trzema samochodami. Zaprosiłem jeszcze dużo osób, ale Artur nic nie wiedział na ten temat, bo miała to być dla niego niespodzianka. Będzie zadowolony.