Wykonywanie makijażu pudrem naturalnym

Z trądzikiem borykałam się od lat i ciężko było mi się go pozbyć. Stosowałam różne leki, ale nie zawsze okazywały się one być skuteczne. Nie chciałam brać antybiotyków i znalazłam inne metody, które okazały się być dość skuteczne w walce z trądzikiem. Tylko czasami coś mi się pojawiało na twarzy.

Używanie pudru mineralnego dla cery trądzikowej 

naturalny puder mineralnyLubiłam się malować zwłaszcza, że moja cera nie wyglądała nienagannie. Podkłady jednak mi nie służyły, bo zatykały pory i przez to wyskakiwały mi krosty na twarzy. Zaczęłam rozglądać się za naturalnymi kosmetykami, ponieważ tylko one dawały mi gwarancję bezpiecznie wykonanego makijażu. Z taką cerą jak moja musiałam rozważnie dobierać kosmetyki. W jednym sklepie internetowym znalazłam naturalny puder mineralny, który był przeznaczony właśnie dla cery trądzikowej. Poczytałam opinie na temat tego produktu. Wszystkie klientki wypowiadały się pozytywnie i postanowiłam kupić ten puder. Był on w kolorze transparentnym, co oznaczało, że pasuje do każdego koloru cery i to mi odpowiadało. Zamówiony puder naturalny dotarł po dwóch dniach. Od razu postanowiłam wykonać nim makijaż. Cera została dobrze pokryta, a puder nie pozostawiał po sobie wrażenia tak zwanej maski. Wyglądałam naturalnie, nierówności zostały przykryte a skóra mogła swobodnie oddychać. Po całym dniu nie zauważyłam żadnych zmian na skórze. Już wiedziałam, że mogę bez obaw stosować ten puder i w końcu znalazłam odpowiedni i bezpieczny dla siebie kosmetyk do makijażu.

Codziennie robiłam sobie makijaż i mogłam cieszyć się świetnie wyglądającą cerą. Z trądzikiem nie miałam już problemów i byłam z tego powodu szczęśliwa. Nabrałam więcej pewności siebie i zauważyłam nawet, że chłopcy zaczęli się za mną oglądać. To było bardzo miłe.