Wyjątkowy rower Kross

Znaczącą część asortymentu rowerów dostarczanych na rynek przez firmę Kross stanowią dobrej jakości rowery dla kobiet. Rowery te zróżnicowane są pod względem funkcjonalności, a co za tym idzie, również pod względem możliwego ich zastosowania. Dzięki temu możemy zakupić, np. rower, który doskonale sprawdzi się w przypadku wielbicielek wycieczek rowerowych po górskich terenach.

Górski rower Lea 4.0

kross lea 4.0Jedną z propozycji, jeśli chodzi o modele rowerów górskich produkowanych przez firmę Kross, jest rower Lea 4.0. Jest to sprzęt, który przede wszystkim cechuje się niską wagą, ponieważ konstrukcja roweru została wykonana ze stopu aluminium. Nie oznacza to jednak, że rower Kross Lea 4.0 charakteryzuje się małą wytrzymałością. Wręcz przeciwnie, aluminium, z którego wykonana została jego rama, zostało opracowane w taki sposób, by było odporne na złamania, które najczęściej stanowią problem, jeśli chodzi o uszkodzenia sprzętu po wypadku. Dodatkowo, rama tego roweru została zabezpieczona systemem wzmacniających haków, które w momencie wypadku amortyzują uderzenie, chroniąc ramę. Haki te możemy wymienić w chwili, gdy zauważymy, że któryś z nich uległ zniszczeniu. Dzięki temu możliwe jest posiadanie w pełni bezpiecznego i funkcjonalnego sprzętu, który cechuje się odpowiednio estetycznym wyglądem w każdej sytuacji. Aby tak się stało, producent zastosował nowatorską technikę malowania ramy roweru, dzięki czemu farba nie odpryskuje.

Kolory, w których dostępny jest rower Lea 4.0 cechują się dużym zróżnicowaniem i doskonale pasują do upodobań różnych kobiet. Dzięki temu każda kobieta poszukująca roweru o nieco bardziej sportowym charakterze, znajdzie wariant kolorystyczny, który w pełni będzie zaspokajał jej upodobania i będzie zbliżony do jej codziennego stylu.