Wnętrza w mieszkaniu zaprojektowane przez zdolnego chłopaka

Mieszkanie kupiłem typowo pod inwestycję, ponieważ miałem własny dom. Lokal planowałem wynajmować za dość duże pieniądze, ale najpierw musiałem je odpowiednio urządzić. Planowałem zatrudnić jakiegoś projektanta, bo sam nie miałem czasu się tym zająć. 

Zatrudnienie początkującego projektanta wnętrz

projektowanie wnętrz mieszkań warszawaOczywiście sprawą priorytetową były oszczędności, których poszukiwałem wszędzie, gdzie było to możliwe. Musiałem znaleźć jakiegoś człowieka, który drogo sobie nie liczy za projektowanie, ponieważ doświadczony specjalista życzył sobie sporej wysokości wynagrodzenie za projektowanie wnętrz mieszkań Warszawa miała dość wysokie ceny, ale za to jakość wysoką. Postanowiłem znaleźć jakiegoś studenta, który zna się na projektowaniu wnętrz i chce sobie zarobić. Wybrałem się więc na uczelnię, gdzie dość szybko udało mi się znaleźć młodego człowieka, którego moja propozycja zainteresowała. Zatrudniłem go, bo był początkującym projektantem wnętrz. Pracował od miesiąca w dużej firmie, ale tam nie dostawał dużych zleceń, więc miał okazję się wykazać. Spotkałem się z nim w swoim kupionym mieszkaniu, ponieważ chciałem, żeby dokładnie obejrzał wszystkie pomieszczenia i powiedział mi jak zamierza zaprojektować wnętrza. Projektant może i był początkujący, ale pomysły miał bardzo oryginalne i od razu wszystkie mi się spodobały. Potwierdziłem, że chcę z nim współpracować i kazałem zacząć działać. Wpłaciłem mu tez zaliczkę, o którą poprosił. Chłopak był bardzo zdolny i warto było mu zaufać.

Wszystkie wnętrza w mieszkaniu zostały zaprojektowane bardzo profesjonalnie i już wiedziałem, że ten młody człowiek w przyszłości odniesie ogromny sukces. Zapłaciłem mu nieco więcej, niż początkowo ustaliliśmy, ponieważ byłem bardzo zadowolony z jakości jego pracy.