Szafa wnękowa zamontowana u sąsiada

Mieszkanie miałem umeblowane elegancko i nowocześnie. Miałem dostęp do tanich materiałów i sam wszystko potrafiłem zrobić a na dodatek tanim kosztem. Żona cieszyła się, bo pewnie nigdy by nie było nas stać na takie luksusowe meble. Byłem w stanie wszystko załatwić, gdyż miałem znajomości.

Załatwienie sąsiadowi szafy wnękowej w niższej cenie 

szafy wnękowe lublinMój sąsiad, który mieszkał na przeciwko, zawsze podziwiał moje doskonale umeblowane mieszkanie. Pewnego dnia zapytał mnie o szafę wnękową, bo planował taką zamontować w swoim przedpokoju. Lubiłem Zenka, gdyż porządny był z niego sąsiad i od razu powiedziałem, że mogę mu taniej załatwić taką szafę i jeszcze w cenie zamontować. Zenek był pod wrażeniem i podziękował. Następnego dnia pojechaliśmy razem, żeby zobaczył jakie dostępne były w firmie, gdzie pracowałem szafy wnękowe Lublin był blisko i zajęło to chwilę. Sąsiad wybrał sobie szafę wnękową, którą mu poleciłem, ponieważ była nowoczesna. Wziąłem fakturę na siebie i dzięki temu sporo zaoszczędził. Umówiłem się z nim na weekend, bo wtedy miałem wystarczającą ilość czasu, żeby zamontować dla niego szafę w przedpokoju. Sąsiad przyglądał mi się jak pracowałem i czasami mi pomagał. W ciągu jednego całego dnia zamontowałem u sąsiada szafę wnękową. Półki już sobie sam włożył, gdyż wszystko było gotowe. Sąsiad był mi wdzięczny za pomoc. Chciał mi zapłacić za montaż szafy wnękowej, ale się nie zgodziłem, ponieważ obiecałem mu zrobić to za darmo i słowa dotrzymałem.

Sąsiad wszystkim w swojej chwalił się, że załatwiłem mu tańszą szafę i nawet ją zamontowałem. Lubiłem pomagać ludziom i jak miałem taką możliwość, to zawsze to robiłem. Byłem dobrym człowiekiem i to najbardziej kochała mnie moja żona Marcelina. Byliśmy małżeństwem od dwunastu lat.