Największy w mieście sklep z klockami

Zdecydowałam się na studia zaoczne, ponieważ chciałam pracować i mieć własne pieniądze. Zajęcia na uczelni miałam tylko w weekendy, dlatego w tygodniu mogłam spokojnie pracować. Zatrudniłam się w największym w mieście sklepie z klockami dla dzieci. Była to dobrze płatna praca.

Polecenie klientowi klocków świecących w ciemności

klocki świecące w ciemnościNie musiałam przechodzić żadnego szkolenia, bo miałam młodszego brata, który się klockami różnego rodzaju bawił i dzięki temu byłam doinformowana. Sklep jednak w ofercie posiadał o wiele większy wybór, niż jakikolwiek inny sklep. Największe wrażenie zrobiły na mnie klocki świecące w ciemności, ponieważ były niesamowite i dzieciaki chciały się nimi bawić. Kiedy do sklepu wszedł młody chłopak, to od razu do mnie podszedł poprosić o pomoc. Chciał kupić swojemu siostrzeńcowi klocki, jednak nie miał pojęcia jakie wybrać. Widziałam od razu, że człowiek ten nie ma dzieci, ponieważ był bardzo zagubiony. Od razu poleciłam mu te klocki, które świeciły w ciemności i zapewniłam, że jego siostrzeniec będzie zadowolony. W pudełku było pięćdziesiąt klocków o różnym kształcie, co rozwijało dodatkowe umiejętności u dzieci. Chłopak zdecydował się kupić te klocki. Po dwóch dniach wrócił tylko po to, żeby mi podziękować, bo jego siostrzeniec tylko tymi święcącymi w ciemności klockami się bawi. Było mi miło, ale też uznałam, że kupię swojemu bratu takie same klocki. Zresztą niebawem był dzień dziecka, więc klocki będą idealnym prezentem na taką okazję.

Mój brat był zachwycony tymi klockami i tylko nimi się bawił. Moja mama była zachwycona, że tak fajny prezent mu kupiłam. W końcu pracowałam w największym sklepie z klocami, więc oczywiste było, że mój brat dostanie ode mnie jakiś wyjątkowy prezent a te klocki takie były.