Dobra metamorfoza wizerunku

Mogę całkiem szczerze przyznać, że do niedawna byłem osobą, dla której niemal na ostatnim miejscu znajdował się wizerunek. Nie obchodziło mnie to, jak ludzie mnie odbierają przez pryzmat mojego stroju. Najważniejsze było dla mnie to, bym czuł się swobodnie w ubraniach, które mam na sobie. W końcu jednak uznałem, że muszę zmienić swój wizerunek.

Jak skutecznie zmienić swój wizerunek?

zmiana wizerunku warszawaMyśl o tym, by zmienić swój image, natchnęła mnie gdy zmieniałem pracę. Wtedy pomyślałem, że dobrze byłoby zrobić wrażenie na nowych kolegach i koleżankach z pracy. Jestem jednak osobą, która nie posiada zbyt wysokiego poziomu estetyki, a co za tym idzie – dobieranie ubrań tak, by do siebie pasowały, idzie mi kiepsko. Postanowiłem więc skorzystać z pomocy specjalisty. Potrzebowałem fachowca, którego główną domeną jest zmiana wizerunku Warszawa to bardzo duże miasto, toteż wyszukanie odpowiedniego znawcy od tych spraw nie przysporzyło mi problemu. Szybko nawiązałem kontakt z osobą, której metamorfozy wizerunku były bardzo chwalone w Internecie. Widząc je, i ja byłem pod wrażeniem. Szybko skontaktowałem się z fachowcem i umówiliśmy się na pierwsze spotkanie na zakupy. Byłem bardzo podekscytowany, ponieważ czułem, że wreszcie robię dla siebie coś dobrego. Bardzo mnie to cieszyło. Zależało mi na zrobieniu dobrego wrażenia na ludziach z nowej pracy, jednak nie wykluczałem myśli, że może dzięki swojej przemianie spotkam miłość swego życia.

Po pierwszych zakupach u boku eksperta od zmiany wizerunku byłem bardzo radosny. Dopasował mi ubrania, których kroje podkreślały atuty mojej sylwetki. W nowych ciuchach nadal czułem się swobodnie, ale wyglądałem w nich elegancko i schludnie. Bardzo przypadło mi to do gustu. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy!